Om de intenties van RKC WAALWIJK op maatschappelijk gebied te bekrachtigen worden elke thuiswedstrijd maximaal 500 buurtbewoners uitgenodigd. Deze actie is mede mogelijk gemaakt door de intensieve samenwerking met Casade en De Twern. Het doel van deze samenwerking is de verbondenheid tussen de verschillende bewoners in de wijk te bevorderen.

Tijdens de wedstrijd RKC WAALWIJK – VVV-Venlo was het de beurt aan 400 wijkbewoners van de gemeente Loon op Zand. Deze wijkbewoners hebben in 2011 verschillende initiatieven ondersteunt zoals; De Burendag, De Gezellige Zondag, een jubileum en of het organiseren van een jongerenactiviteit. Het gemêleerd gezelschap vermaakte zich uitstekend, mede door de uitstekende overwinning op de Noord- Limburgers.
“Het was een mooie wedstrijd en er heerste een uitstekende sfeer in het stadion. De tijden van rivaliteit tussen de Gemeente Waalwijk en Loon op Zand liggen mede door de huidige identiteit van RKC WAALWIJK ver achter ons”, aldus een woordvoerder van het wijkteam.
RKC WAALWIJK bedankt de wijkbewoners voor hun sportieve steun tijdens de wedstrijd en hoopt hen vaker te mogen verwelkomen in het Mandemakers Stadion.
Terug




