TerugZoet met Jong Oranje ten onder in Zweden - 10-08-2011

RKC WAALWIJK-doelman Jeroen Zoet kon woensdagavond in het Zweedse Landskrona niet voorkomen dat Jong Oranje met 3-0 verloor van Jong Zweden. De door de Waalwijkers van PSV gehuurde keeper begon in de basis van het team van bondscoach Cor Pot en werd in de rust vervangen door Marco Bizot van SC Cambuur Leeuwarden.

Zoet moest na ruim een half uur te hebben gespeeld toestaan dat Jakob Johansson er 1-0 van maakte. Vlak voor rust had de sluitpost van RKC WAALWIJK geen weerwoord op een door Manchester City-toptalent John Guidetti genomen strafschop: 2-0. Na de pauze, toen Zoet dus al was vervangen, liepen de Zweden via andermaal Guidetti uit naar 3-0.
Jong Oranje speelde vanaf de 42ste minuut met een man minder. NEC-verdediger Bram Nuytinck had een rode kaart gekregen na een overtreding waaruit bovendien een strafschop volgde.

Foto’s: © Pics United

Terug
MEER NIEUWS RKC WAALWIJK
BANNERS