Raad van Commissarissen
Sander van Delft Lid RvC
Peter Konijnenburg Lid RvC
Stefan Mandemakers Lid RvC
Stefan van Hulten Lid RvC
Directie
Frank van Mosselveld Algemeen Directeur
Mo Allach Technisch Directeur
Willem van der Linden Commercieel Directeur
Commercie
Steef Nieuwendaal Accountmanager steef.nieuwendaal@rkcwaalwijk.nl
Roos Vermeulen Junior Accountmanager businessclub@rkcwaalwijk.nl
Media, marketing & communicatie
Ruben Rijpma Coördinator ruben.rijpma@rkcwaalwijk.nl
Delano Dekkers media@rkcwaalwijk.nl
Dylan Sahtoe media@rkcwaalwijk.nl
Stichting Samen RKC
Wendy Smits Coördinator wendy.smits@rkcwaalwijk.nl
Ellen Maas Projectleidster ellen.maas@rkcwaalwijk.nl
Horeca
Marisol Quekel Horecazaken horeca@rkcwaalwijk.nl
Elly van Riel Spelershome
Jose van Selst Spelershome
Aylin Selvanuyagam Spelershome
Facilitaire Zaken
Ronald de Nijs Coördinator ronald.denijs@rkcwaalwijk.nl
Theo van Vugt
Thimo de Nijs
Scouting
Lars Lambooij scouting@rkcwaalwijk.nl
Ton Cornelissen
Cees Schapendonk
Veiligheidscoördinatoren
Ruud Wijkniet ruud.wijkniet@rkcwaalwijk.nl
Dave Heesakkers veiligheid@rkcwaalwijk.nl
Supporterscoördinator
Bernd de Louw bernd.delouw@rkcwaalwijk.nl