Raad van Commissarissen
Sander van Delft Lid RvC
Peter Konijnenburg Lid RvC
Stefan Mandemakers Lid RvC
Stefan van Hulten Lid RvC
Directie
Frank van Mosselveld Algemeen Directeur
Mo Allach Technisch Directeur
Willem van der Linden Commercieel Directeur
Commercie
Steef Nieuwendaal steef.nieuwendaal@rkcwaalwijk.nl
Roos Vermeulen businessclub@rkcwaalwijk.nl
Media, marketing & communicatie
Ruben Rijpma ruben.rijpma@rkcwaalwijk.nl
Delano Dekkers delano.dekkers@rkcwaalwijk.nl
Dylan Sahtoe dylan.sahtoe@rkcwaalwijk.nl
Niels Verzijlberg content@rkcwaalwijk.nl
Stichting Samen RKC
Wendy Smits Manager MVO wendy.smits@rkcwaalwijk.nl
Ellen Maas Projectleidster ellen.maas@rkcwaalwijk.nl
Horeca
Jip van Waesberghe
Marisol Quekel
Danique van Leuveren
Elly van Riel Spelershome
Jose van Selst Spelershome
Aylin Selvanuyagam Spelershome
Facilitaire Zaken
Ronald de Nijs
Theo van Vugt
Thimo de Nijs
Scouting
Lars Lambooij
Cees Schapendonk
Janus van Gelder
Veiligheidscoördinatoren
Ruud Wijkniet ruud.wijkniet@rkcwaalwijk.nl
Dave Heesakkers veiligheid@rkcwaalwijk.nl
Supporterscoördinator
Bernd de Louw bernd.delouw@rkcwaalwijk.nl